Bikroelast HPP-3,0

RUBEROID BIKROELAST

Kogukaal:
40,00 kg

Mõõtmed:
1 000,00 x 100,00 x 0,00 cm

Pakendi mõõtmed:
21,00 x 21,00 x 100,00 cm

Kirjeldus

Materjali valmistamiseks kantakse armeeritud polüestrist või klaasriidest põhjale oksüdeeritud bituumenist (oksüdeeritud materjalid) või SBS-polümeeridega (stüreen-butadieen-stüreen) modifitseeritud bituumenist sideaine või APP – ataktiline polüpropüleen (bituumenpolümeermaterjalid). Kaitsekihina kantakse materjali alumisele poolele õhuke kergsulamist polümeerkile või peenpuistekiht.

Materjali ülemisele poolele on kantud jämepuistest kaitsekiht, milleks võib olla granulaat, kiltkivi või basalt.

Tänu tugevale mittemädanevale polüestrist või klaaskangast alusele on materjalidel hea mehaaniline vastupidavus. Materjalidel on kõrge kuumakindlus ja suurepärane elastsus ka miinustemperatuuridel. Puistematerjali värvigamma on äärmiselt lai ja võimaldab realiseerida mitmesuguseid disainilahendusi.

Katuse pealiskihi materjale valmistatakse ka klaaslõuendist põhjal, ent neid kasutatakse üksnes olemasoleva katusekatte lokaalseks remondiks ja ajutise katusekatte paigaldamiseks.

Kasutusala

Pealmise katusekihi paigaldamiseks.

Tugevdatud füüsikalis-mehaaniliste omadustega materjali võib kasutada erinevates kliimavöötmetes, seejuures sobivad lõunapoolsetes piirkondadeskasutamiseks rohkem APP-modifikaatoriga materjalid, kesk- ja põhjapiirkondades aga SBS-materjalid.

Oksüdeeritud bituumeni baasil valmistatud materjalid on kõikjal ökonoomseks lahenduseks, ent eriti heast küljest näitavad nad ennast kuuma kliimaga piirkondades.

Katuse pealiskihi materjale valmistatakse ka klaaslõuendist põhjal, ent neid kasutatakse üksnes olemasoleva katusekatte lokaalseks remondiks või ajutise katusekatte paigaldamiseks.

Paigaldamine

Sulatatakse gaasipõletiga eelnevalt paigaldatud alumisele katusekattekihile. Pealiskihimaterjal on katusekatte üks osa ja seda ei saa paigaldada ühe kihina.

Lae alla

Bikroelast HPP-3,0

Lae alla (437.6k)